ماسک پاک کننده ی پوست

دررفتگی مفصل استخوان؛ درمان و جلوگیری
می 30, 2016
موی زیر پوستی
سپتامبر 19, 2016
نمایش همه

ماسک پاک کننده ی پوست

ماسک پاک کننده ی پوست

عسل

عسل برای پوست های خشک بسیار مناسب میباشد.آنرا با خامه یا شیر مخلوط کرده و روی صورت بمالید. و بلافاصله آنرا با آب گرم بشویید . اگر پوست شما چرب میباشد بجای خامه و شیر از آبلیمو استفاده کنید تا اثر خوب آنرا ببینید.
اینبار اثر عسل را با بادام و زرده تخم مرغ مشاهده نمایید. یک قاشق چای خوری عسل با ۶ قاشق روغن بادام و یک زرده تخم مرغ را خوب با هم ترکیب کنید و روی صورت کامل بمالید. پس از خشک شدن آن روی صورت، آنرا با آب ولرم بشویید تا صورت شما بطور کامل پاک و شاداب شود. این روش برای هر نوع پوستی موثر است.

روغن بهترین گزینه است

بهترین گزینه برای صورت استفاده از روغن های مکمل میباشد. ترکیب آنها علاوه بر مزیت های جانبی بهترین انتخاب برای پاک کردن و تمیز کردن صورت شما خواهد بود. روغن زیتون و کرچک را به یک اندازه با هم ترکیب کنید و آنرا به میزان کافی بروی صورت خود بمالید. پس از مدت کوتاهی پارچه نرمی را در آب کاملا” داغ گذاشته و روی صورت خود قرار دهید. پس از چند دقیقه می توانید همان پارچه را روی صورت کشیده و مشاهده کنید که علاوه بر پاک شدن کامل آرایش، شادابی زیادی در پوست خود ایجاد کرده اید.

ترکیب بلغور جو و هلو

هلوی رسیده ای را کاملا” له نموده و آنرا با پودر بلغور و عسل کاملا” مخلوط کنید و سپس روی صورت بمالید و پس از چند دقیقه آنرا با آب بشویید. دقت کنید آب نباید گرم باشد، این ترکیب هم مانند مورد قبلی بهبود دهنده آکنه و لکه های صورت است.

مقابله با جوش سر سیاه

اگر دوست دارید از شر جوش های سر سیاه راحت شوید، ترکیب پیشنهادی ما را امتحان کنید. مقداری عسل را با نمک مخلوط کرده و برای چند دقیقه روی بینی و اطراف آن به آرامی بمالید و بعد از آن با آب خنک بشویید.مراقب باشید که کاملا” تمیز شده باشد و باعث خشکی صورت نشود.

پرتقال

پوست پرتغال را خشک نموده و آنرا بصورت پودر در آورید. سپس ترکیبی از آنرا با شیر و خامه تهیه کرده و روی صورت بمالید. آنرا ۵ دقیقه به حال خود گذاشته و بعد با آب ولرم بشویید. سعی کنید این کار را در فواصل زمانی متفاوت تکرار کنید تا اثر آنرا در شادابی صورت مشاهده کنید.

پاک کننده های صورت که به صورت طبیعی تهیه می شوند، علاوه بر اثر بسیار زیاد در پاک کنندگی، مطمئن و مفید هستند. پس سعی کنید به جای استفاده از پاک کننده های شیمیایی از پاک کننده های طبیعی در تمیز کردن پوست خود استفاده کنید.

روش دیگر

به آشپزخانه بروید و یک نصف استکان، آرد نخود را بایک نصف استکان شیر و یک قاشق چایخوری زرد چوبه مخلوط کنید. پس از ترکیب کامل آنها با هم ، روی صورت بمالید و پس از دو دقیقه بشویید. صورت خود را با ترکیبی عالی از مواد طبیعی، علاوه بر شست و شو تقویت هم کرده اید! زیرا زردچوبه پاک کننده جرم است و لکه ها و آکنه های صورت شما را بهبود خواهد داد.

 

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]